MIAPKA DESIGN na Slow Fashion!

MIAPKA DESIGN na Slow Fashion!

Opublikowany

Nadeszła wiosna i czas na najciekawsze wydarzenie modowe w Polsce - 8 edycję Targów Slow Fashion. 11 i 12 marca 2017 roku, na PGE Narodowym w Warszawie będziemy mieli okazję poznać lokalnych projektantów odzieży, biżuterii i akcesoriów. Jedną z marek, która tworzy zgodnie z trendem “slow” i pojawi się na targach jest Miapka Design, która opatentowała kurteczki z krokiem dla najmłodszych. 

Czym jest Miapka Design?
Miapka Design to marka odzieżowa, obecna na polskim rynku od 2015 roku. Karolina Jędrasiak, założycielka marki zaprojektowała idealną kurtkę dla dzieci na wiosenne i jesienne spacery. Autorski pomysł i opatentowany wzór – zastosowany element kroczny, to gwarancja komfortu: kurteczka nie podciąga się, nie odsłania plecków, niezależnie od tego w jakiej pozycji jest nasze dziecko, mając przy tym pełną swobodę ruchów.
Zapraszamy na stoisko Miapka Design (numer 202) - marka jest doskonałą alternatywą dla niewygodnych kombinezonów i zwykłych kurtek. Produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Co więcej, kurteczka rośnie razem z dzieckiem, gdyż rękawy i „krok” możemy bez problemu regulować. Miapkowe kurteczki cechuje wysoka jakość wykonania, dobry design oraz funkcjonalność.
Ubranka dla dzieci Miapka dostępne są do kupienia na stronie: sklep Miapka Design. Tej wiosny pojawiła się nowość - kurtka dla mamy i dziecka z tego samego materiału oraz kurteczka wodoodporna z oddychającego materiału na deszczowe dni.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Szukasz prezentu dla dziecka?! Przyjdź w niedzielę na stoisko marki MIAPKA DESIGN na Targi Zabawek i Designu!

temu

W najbliższą niedzielę 14 maja w Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy w Warszawie odbędzie się wiosenna edycja Targów Zabawek i Designu. Młoda marka odzieżowa Miapka Design będzie obecna ze swoim stoiskiem pośród innych, starannie wyselekcjonowanych marek, które tworzą zabawki, ubranka, kosmetyki, elementy wyposażenia pokoju dla dzieci.  
Idealna kurtka na jesień dla dziecka? Marka Miapka Design rozpoczyna sezon z nowością - zieloną parką wykonaną z materiału softshell.

temu

Jesień to jedna z najbardziej nieprzewidywalnych pór roku. Musimy liczyć się ze skokami temperatur, licznymi opadami deszczu, a nawet deszczu ze śniegiem. Nasze dzieci potrzebują zatem specjalnej ochrony. Na co powinniśmy zwracać uwagę wybierając kurteczkę na tę porę roku?
Wspólna szafa mamy i dziecka - stwórz podobne stylizacje na rodzinne spacery, prosto od Miapka Design!

temu

Identyczne stylizacje mamy i dziecka to modny ostatnio trend, ale także niezwykła zabawa dla maluchów, które mają okazję upodobnić się do swoich rodziców i poczuć się wyjątkowo.
Mamy patent na wiosenne spacery z dzieckiem!

temu

Nadeszła wiosna, a z nią doskonała okazja do rekreacyjnych spacerów z dzieckiem. Kurteczka z patentem marki Miapka Design pomoże Twojemu aktywnemu malcowi bawić się bez przeszkód na dworze, a ryzyko odkrytych pleców i ciągłego poprawiania ubranka w trakcie zabawy stanie się przeszłością. 

Wspólna szafa mamy i dziecka - stwórz podobne stylizacje na rodzinne spacery, prosto od Miapka Design!

Identyczne stylizacje mamy i dziecka to modny ostatnio trend, ale także niezwykła zabawa dla maluchów, które mają okazję upodobnić się do swoich rodziców i poczuć się wyjątkowo.